MDT SCHOOL

Szkoła online, która wykorzystuje autorskie materiały video i audio, po to, żeby nauka była efektywniejsza i przyjemniejsza.

Chcesz spróbować? Zarezerwuj bezpłatną lekcje próbną pisząc na eysymontt@gmail.com

Studenci, katecheci, misjonarze i misjonarki, doktoranci i wykładowcy.

To, między innymi moi kursanci. A uczniów przybywa. Prowadzę kursy indywidualne na platformie internetowej. To proste i intuicyjne rozwiązanie. 

Lekcje i wykłady prowadzę od lat. Od niedawna z powodzeniem  prowadzę je dla osób duchownych. To wspaniałe, wzbogacające doświadczenie. Wspólnie ustalamy potrzeby, rytm i formę zajęć. Zapraszam do zarezerwowania lekcji próbnej. Może spodoba się Wam ta formuła.

Wykłady z katechetyki, pytania dla nowicjuszek z Afryki to tylko dwa przykłady tematów kursów języka angielskiego online, które rozpoczęły się we wrześniu. Niektóre lekcje startują o 7:00, ale na szczęście można wcześniej przygotować sobie kawę. Bogactwo osobowości, tematów, potrzeb. Dla mnie, uczącej, to przywilej i wielka radość. 

Zapraszam do zarezerwowania lekcji próbnej. To świetna okazja, żeby sprawdzić formulę, zadać pytania.

Aleksandra Eysymontt

Pomysłodawczyni i redaktor internetowego Magazyn Dobrych Treści (www.dommariam.com). Autorka tekstów (współpracuje z portalami DEON, eKAI) i redaktor treści internetowych.
Koordynatorka trzech edycji Letniej Szkoły Biblijnej. wydawca programów radiowych (RMF FM), reporter (Polskie Radio KatowiceLife Festival Oświęcim), trener organizacji pozarządowej dla Fundacji Nowe MediaZarządza stronami firm na Facebooku. Prowadzi webinary, kursy językowe online, tworzy filmy edukacyjne.