Strona główna

Kursy językowe online skrojone na miarę

W pracy z uczniami wykorzystuje trzy główne składniki mojego doświadczenia zawodowego.

Pierwszy to ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy jako lektor. Drugi to umiejętności zdobyte podczas pracy w radiu na stanowisku wydawcy ( przydaje się nagrywanie i edycja dźwięku). Trzeci to spore doświadczenie w prowadzeniu warsztatów. Moje doświadczenie pozwala mi na:

  • tworzenie materiałów video i audio, które wspierają proces nauczania
  • wplatanie metodyki, którą poznałam podczas prowadzenia warsztatów i podczas szkoleń (m.in. prowadzonych przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego i Fundację Nowe Media)

Korzystam również ze sprawdzonych publikacji wydawnictw Cambridge University Press, Preston Publishing oraz materiałów opracowanych przez BBC.

Opinie:

Zajęcia zawsze terminowe i przygotowane, materiały zawsze na czas i powtórka to nie zbędne wkuwanie niepotrzebnych zwrotów, ale najistotniejsze rzeczy z lekcji. Jak ktoś się waha to już nie powinien. /ks. Andrzej/

Świetna atmosfera, dobrze przygotowane materiały, powtórki. Naprawdę polecam!

/Artur/

Kurs intensywny od podstaw

Photo by Julia M Cameron on Pexels.com

Zajęcia dwa razy w tygodniu, konsweracje i systematyzowanie zagadnień gramatycznych. Dużo praktyki i zadania domowe! P.S. Dla chętnych !

Kurs przygotowujący do FCE

Krok po kroku opanowujemy umiejętności i materiał potrzebny do zdania egzaminu na poziomie B2. To dużo pracy, ale też ogromna satysfakcja i możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych.

Kursy indywidualne

Prowadzę kursy indywidualne na każdym poziomie zaawansowania. To proste i intuicyjne rozwiązanie. Treść dostosowujemy do tego, co jest Ci najbardziej potrzebne. Zakres słownictwa, pisanie maili, konwersacje. Najważniejsze są Twoje potrzeby.

.